İmitasyon Bilezik Toptan

Tarih: 25.04.2024 11:19
İmitasyon Bilezik Toptan
Bu yazımızda bizlere çok sorulan toptan satışınız var mı? İmitasyon bilezik imalatı yapıyor musunuz? Bijuteri toptan satışınız var mı? Çelik takı imalatı yapıyor musunuz? Kararmayan takılar toptan satısınız var mı? İmitasyon bilezik toptan satışınız var mı? Sorularına cevap vermek istiyoruz.
Evet toptan satışımız var. Öncelikle ürünlerimizden bahsetmek isteriz. Tüm ürünlerimiz çelik üzerine altın kaplamadır. Kararma ve beyazlama yapmaz garanti belgelidir. Sizler de toptan aldığınız ürünlerin satışında bizim verdiğimiz garantili müşterilerinize verebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki altın kaplama bilezik modellerimiz tamamen kendi üretimimiz olup kuyumcu ustası tarafından birebir model olarak üretilmektedir ve gerçek 2 mikron altın kaplama yapılmaktadır.

Belirlediğiniz Modeli Üretiyoruz

Sınırsız bilezik modelimiz var derken şaka yapmıyorduk. Belirlediğiniz herhangi bir modeli. Kuyumcu vitrinlerinde gördüğünüz tüm modellerin üretimini sağlayabiliyoruz. Hatta işi biraz daha ileri taşımak gerekirse, çizimini yaptığınız modelleri de hayata geçirebiliriz.

Özel olarak belirlenmiş imitasyon bilezik  toptan modellerde fiyatlarında farklılık olacak mı?

Hayır herhangi bir ücret farkı oluşmuyor toptan fiyatı yine geçerli olacaktır.

Özel Yapım Teslim Süresi Nedir?

Özel siparişlerde ki teslim suresi istenilen adete ve atölyemizin o anki yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Komisyonlu Satışımız Var.

Sosyal medya butiğiniz mi var? Kaliteli ürünleriyle halinizden anlayan bir tedarikçi firmaya mı ihtiyacınız var tam olarak aradığınızı buldunuz.
FerizZ markası olarak Sosyal Medyalar aracılığı ile fotoğraflarımızı kullanarak komisyonlu imitasyon bilezik satışı yapabilirsiniz. Fotoğraflarımızı ve ismimizi kullanabilmeniz için lütfen whatsapp destek hattından bizimle iletişime geçerek onayınızı hızlı bir şekilde alınız. Komisyonlu satış için detaylı bilgiyi. Whatsapp hattımızdan arkadaşlarımız sizlerle paylaşacaktır.

İlgili Ürünler
Yükleniyor...