Deri Bileklik

Gösterilen sonuç sayısı: 13

Erkek Deri Bileklik modellerimize göz atmaktasınız. Bu kategorimizde deri erkek bileklik modellerimizi sizler için bir araya topladık. Deri erkek bileklik modellerimize göz atarken aynı zamanda Deri erkek bileklik fiyatlarımızıda görüyor olacaksınız.

Deri Erkek Bilekliklerimizin tamamı hakiki deriden yapılmaktadır. Birinci sınıf kalitesindedir. Hakiki deri bileklik erkek modellerimizin suya, tuzlu suya, ve kimyasal maddelere temasını önermemekteyiz. Deri erkek bilekliklerimiz, hakiki gerçek deriden üretildiği için deri doğası gereği suda buruşur ve bozulur. Özellikle kalın deri bileklik erkek modellerimiz su ile temasında içerisinde su biriktir. Bu durum hem deri erkek bilekliklerinde bozulmaya sebep olur hem de deri bileğinizde iz bırakır.

Deri Erkek bileklik modellerimizi ve hakiki deri bileklik erkek modellerimizin fiyatlarını güncel olarak takip edebilmek için lütfen sitemize üye olmayı unutmayınız. Üye olmak için buraya tıklayınız

Deri erkek bileklik modellerimiz hakkında daha fazla sorunuz veya aklınıza takılan herhangi bir konu için 0850 303 0445 numaralı whatsapp hattımızdan kalın deri bileklik erkek modellerimiz için 7/24 bizlere yazabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En yeni deri erkek bileklik modellerimizi görmek için lütfen sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayınız

İnstagram: @ferizzofficial
Facebook: @ferizzoffical