Altın Kaplama İmitasyon Sahte Bilezik

Tarih: 25.04.2024 11:06
Altın Kaplama İmitasyon Sahte Bilezik
Merhaba; bu yazımızda imitasyon bilezik kullanım alanlarını, altın kaplama bileziklerin nasıl yapıldığını? Sahte bileziklerin gerçeğinden ayırt edilip edilmediğini? Sahte bilezik fiyatlarını ve imitasyon bileziklerin kararıp kararmadığını inceleyeceğiz.

Sahte Bilezik Kimler Kullanır?

İmitasyon bilezikler genelde düğün ve nişanlarda hem gelin tarafından hem de düğüne ve nişana katılan kadınlar tarafından kullanılıyor. Artan altın fiyatlarından dolayı herkesin bütcesi maalesef ki altın almaya bilezik yaptırmaya yetmiyor ve yeni evlenen çiftler altına yatırılacak parayla ev alıyor, ev dekorasyonunda ki eksikleri gideriyor, düğün masraflarını karşılıyorlar.Hal böyle olunca da tabi ki gelinin kolları boş kalmamalı bir günlük görüntü olarak imitasyon bileziklere yöneliyorlar.
Sahte bileziklere talep tabi ki bu kadarla sınırlı değil. Ekonomimizde ki dalgalanmalar insanları altınlarını satıp ev veya araba almaya yöneltiyor. İşte bu noktada el ne der? Düşüncesiyle bileziklerin bozdurulduğunun anlaşılmaması için sahte bileziklere talep artıyor. Özel model bilezik yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Altın Kaplama Nasıl Yapılır?

Altın Kaplama bileziklerimizin nasıl yapıldığını merak eden müşterilerimiz lütfen okumaya devam etsin. Akıllarına takılan tüm soruların cevabı burada.
Altın Kaplama tekniği çok yeni bir tekniktir. Ülkemizde altın kaplama takı üreticileri kısıtlı olmakla birlikte bunlarda biri olmaktan FerizZ Markası olarak gurur duyuyoruz. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki imitasyon altın kaplama bileziklerimiz tamamen kuyumcu ustaları tarafından yapılmaktadır. Ve gerçek altın kaplama yapılmaktadır. Altın suyuna batırılmış bilezik olarak bilenen durum tamamen yalan olup altın ile alası olamamaktadır. Altın kaplama tekniği yüksek elektrik akımında gerçek altın tozu ile yapılmaktadır ki fiyatlarımız altın ile doğru orantılıdır.

İmitasyon Sahte Bilezik Üretim Yeri
Sahte Bilezik Anlaşılır Mı?

İşte tam da bu yüzden üretimimiz olan imitasyon bileziklerin gerçeğinden ayırt edilmesi çok güçtür. Sahte Bilezik sarrafa götürülmediği sürece veya kullanan kişinin özellikle karşısında ki kişiye belirtmediği sürece sahte altın bileziklerimizin gerçek olmadığı anlaşılmaz.

Altın Kaplama Kararma Yapar Mı?

Bu sorunun cevabı cok kısa ve öz FerizZ.com’ dan aldığını hiç bir ürün kararma yapmaz ve garanti belgelidir. Havuza ve denize gönül rahatlığıyla takılarımızla girebilirsiniz. Hatta çamaşır suyu, bulaşık deterjanı ile temasından kaçınmadan kullanabilirsiniz.

İmitasyon Bilezik Fiyatları Nasıl?

İmitasyon altın kaplama bileziklerimizin fiyatları değişkenlik göstermektedir. 70 TL ile 140 TL arasında işçiliğine göre imitasyon bileziklerimizin fiyatları değişiyor. Eğer daha önce gerçek altın bileziğinizi satmışsanız ve aynı modelin imitasyonunu istiyorsanız bu noktada da müşterilerimize yardımcı oluyoruz fiyat ve daha fazlası için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Şimdiden iyi alışverişler dileriz.
Sosyal medyalarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Yükleniyor...