İÇİ BOŞ BİLEKLİKLER

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Altın Kaplama Çerçeveli bileklik modellerimize göz atmaktasınız. Sizler için İmitasyon Çerçeveli Bileklik Modellerimizi bu kategoride bir araya toparladık. İmitasyon çeyrek çerçeveli modellerimize göz atarken aynı zamanda altın kaplama çeyrek uyumlu bilekliklerimizin fiyatlarına da hakim olacaksınız.

Altın kaplama çerçeve bileklik modellerimizin tamamı çelik üzerine toz altın ile kaplanmıştır. İmitasyon çerçeve bileklik modellerimiz yüksek elektrik akımı yardımıyla kaplanmaktadır. İmitasyon Çeyrek çerçeve bileklik modellerimizde kesinlikle lak kaplama yoktur. Sahte çerçeve bilekliklerimiz kuyumcu ustaları tarafından el işçiliği ile üretilmiştir. İmitasyon çeyrek çerçeve bileklik modellerimizi günlük hayatta gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçi boş çerçeve bileklik modellerimiz havuz, deniz, çamaşır suyu ve diğer kimyasal maddelere de dahil dayanıklıdır. Garanti belgelidir kararmaz.
Altın Kaplama Çerçeveli Bileklik modellerimiz sürekli yenilenmektedir. Sitemize üye olarak güncel Altın Kaplama Çerçeveli Bileklik  modellerimizden ve Altın Kaplama Çerçeveli Bileklik fiyatlarından haberdar olabilirsiniz. Üye olmak için buraya tıklayınız

Altın Kaplama Çerçeveli Bileklik modellerimiz hakkında daha fazla sorunuz veya aklınıza takılan herhangi bir şey varsa lütfen bizlere yazmaktan çekinmeyiniz. 0850 303 0445 numaralı whatsapp hattımızdan 7/24 Altın Kaplama Çerçeveli Bileklik ve İmitasyon çerçeveli bileklik fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

En yeni Altın Kaplama Çerçeveli Bileklik modellerimiz için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Instagram : @ferizzofficial
Facebook: @ferizzoffical