LAK KAPLAMA VE ALTIN KAPLAMA ARASINDAKİ FARKLAR

Bu yazımızda size en çok merak edilen konulardan birini ele aldık. Konumuz LAK KAPLAMA VE ALTIN KAPLAMA ARASINDAKİ FARKLAR olacak. Birçok müşterimizin merak ettiği konu lak kaplama alırsam kararır mı? Altın kaplama takı alsam kararır mı aralarındaki fark nedir? sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Lak kaplama ve altın kaplama arasındaki fark nedir? Kullanım alanları nelerdir?

Genelde metallerin üzerine uygulanan bir kaplama yöntemidir. Değerli metaller üzerine uygulanır ve üzerine uygulanan malzemeyi oksitlenmeye karşı korur ve direnci arttırır. Peki takılar üzerinde uygulandığında ne gibi artıları ve eksileri vardır?

Lak kaplama takıların genellikle kolay yollardan deformasyona uğrayabilirler, mesela lak kaplama bir takı çamaşır suyu, parfüm, deterjan vb günlük olarak kullandığımız kimyasal ürünlere karşı dayanıklı değildir bu nedenle bu takıların uzun süreli kullanımı pek mümkün olmayacaktır bu maddelerle temas ettirildiğinde deformasyona uğradığını göreceksiniz. Ama altın kaplama takılarınızda böyle bir sorun söz konusu bile olmayacaktır. Kaliteli bir altın kaplamada takıda günlük hayatınızda kullandığınız hiçbir kimyasal madde takınızın kararmasına ve deforme olmasına sebep olmayacaktır. Ferizz.com ‘dan yapacağınız alışverişlerinizde size vermiş olduğumuz garanti belgesi ile içiniz rahat bir şekilde takılarınızı her zaman kullanabileceksiniz. Ürünlerimiz birebir kuyumcu işçiliği olup gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar kaliteli ürünlerdir. 🙂

ferizz altın kaplama takı
LAK KAPLAMA VE ALTIN KAPLAMA ARASINDAKİ FARKLAR

Altın kaplama nedir? Neden altın kaplama tercih etmeliyim?

Altın kaplama nedir? Neden altın kaplama tercih etmeliyim? diye soracak olursak. Altın kaplamanın asıl amacı eşyalara altın görünümünü vermektir. Özellikle takılarda çok fazla kullanılan altın kaplama, takıların birebir altın görünümünde olması birçok insanın tercih etmesine sebep oluyor. Biz ferizz ailesi olarak ürünlerimizi birebir atölyelerde kuyumcu işçiliği ile yaptırıp sizlere altın kaplama kararmaz takılarınızı teslim ediyoruz. Yeni tasarım ve çelik üzerine altın kaplama takılarımız için www.ferizz.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli bir altın kaplama kuyumcuya götürülmediği sürece anlaşılmaz biz de bunun için sizlerin hizmetindeyiz ve en iyi altın kaplama takı markası ferizz olarak sizlere gerçeğinden farkı olmayan altın kaplama takılar üretiyoruz .

Yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı ve bizi sosyal medyalardan takip etmeyi unutmayın 🙂

Instagram hesabını takip etmek için tıklayınız.

Facebook hesabını takip etmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir