64 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor

-24%
154,00175,00
Altın Kaplama Zincir
Acaba zincir kolyem kararır mı? Terden altın kaplama zincir kararır mı? Bu sorunuza söyle cevap vermek isteriz .Ürünlerimiz kesinlikle havuz, deniz, çamaşır suyu, duş, parfümden etkilenmez. İçiniz rahat olabilir.
Bir başka merak edilen konu ise acaba sahte altın zincir gerçeğinden ayırt edilir mi? Cevremde ki insanlar altın olmadığını anlar mı? Merak etmeyin FerizZ’den alınan hiç bir zincirin gerçek altın olmadığı siz söylemediğiniz veya kuyumcuya götürülmediği sürece anlaşılmayacaktır.
Tabi ki müşterilerimizin bize yönelttiği sorulardan biride altın kolye kadar dayanıklı mıdır? Beşlimi veya tuğramı taşır mı ? Evet dayanıklıdır çelik zincir kolyeler altından daha dayanıklıdır diyebiliriz. Çekip koparılmadığı sürece kopma olmayacaktır.
Lütfen yanılmayın gümüş üzerine altın kaplama yapılan zincirler bir süre sonra kararmaya yapar. Çünkü gümüş doğası gereği kararan bir madendir. Kararma sonrası gümüş ürünler temizlenebilir fakat bu seferde altın rengi yok olur orjinal gümüş rengi ortaya çıkar. ve tekrardan kaplama yapılmak zorunda kalır bu işlemde her seferinde müşteriye ek bir maliyet getirir. İşte tamda bu yüzden ürünlerimiz tercih edilmektedir.
Zincir modellerimizin çoğunun kalınlıklarını ve boylarını seçebilirsiniz.
Ürünlerimiz çelik üzerine altın kaplamadır. Kesinlikle bijuteri ürünlerle karıştırmayınız. Siparişleriniz Forum Magnesia Avm’de bulunan merkez şubemizden kargolanmaktadır. Özel FerizZ kutusunda garanti belgesi ile beraber gelmektedir. 14.00′ a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonları ve özel günler hariç
Tüm kredi kartlarına 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay taksit imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz