BİLEKLİK

325 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor

Altın kaplama bileklikler son zamanlarda özellikle kadınların tercih ettiği çelik bileklik ürünlerinden olmaktadır. FerizZ markası olarak çelik üzerine altın kaplama yapılan bilekliklerimiz kendi üretimimizdir.

Çelik üzerine yapıldığı için hemen gelen bir soru olan ürünleriniz kararır mı? Nasıl kullanmalıyım? Su ile temasından kaçınmalımıyım? Kararsa ne yapmalıyım? Gibi sorulara cevap vermek isteriz.

Altın kaplama bileklerimiz kesinlikle kararma ve beyazlama yapmaz. Gerçek altın tozu ile kaplama yapıldığından denize, havuza hatta duşa ürünlerimizle gönül rahatlığı ile girebilirsiniz. Günlük hayatta kullanabilir özellikle ev hanımlarının dikkatine bulaşık yıkarken temizlik yaparken kullanılabilir. Deterjan, çamaşır suyu vs ürünlerimizi etkilemez.

Altın kaplama bileklik kategorimizde bulunan hiçbir bilekliği lütfen bijuteri ürünlerle karıştırmayınız bijuteri bileklikler en basit örnek olarak su ile temasında kararma yapmaktadır ve bijuteri bilekliklerin garantisi bulunmamaktadır.

Gümüş ile çelik altın kaplama bilekliklerin en önemli farkı fiyatlarıdır. Gümüş ürünler çeliklere göre daha pahalıdır. Ayriyeten Gümüş Altın Kaplama Bileklikler kararma yapar. Gümüş doğası gereği oksitlenen kararan bir üründür.

Altın Kaplama imitasyon bilekliklerimizi tüm kredi kartlarınıza 3 ay, 6 ay, 9 ay, 12 ay taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapabilir veya tüm banka ve kredi kartlarınızla tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Ürünlerimizi özel FerizZ kutusunda özenle paketleyip kargo firmasına teslim etmekteyiz. Saat 14:00 ‘dan önce verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim etmekteyiz. Siparişini vermiş olduğunuz imitasyon sahte altın bilekliklerimizin alıcıya teslim süresi maks. 3 iş günüdür.

İstanbul, Bursa, İzmir, Manisa, Balıkesir, Eskişehir, Ankara, Denizli, Aydın gibi şehirlere ertesi gün teslimat gerçekleşmektir.

Bizleri tercih ettiğiniz FerizZ ailesi olarak teşekkür ederiz. Sosyal medyalarımızdan bizler takip etmeyi unutmayınız. Keyifli alışverişler Dileriz

www.instagram.com/ferizzoffical
www.ferizz.com/ferizzoffical