ZİNCİR-HALLOW BİLEKLİKLER

86 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor

Altın kaplama zincir bileklik modellerimize göz atmaktasınız. Bu kategoride Altın kaplama zincir bileklik modellerimize göz atarken aynı zamanda İmitasyon zincir bileklik bileklik modellerimizin fiyatlarına da hakim olacaksınız.

Altın kaplama zincir bileklik modellerimiz birebir kuyumcu ustaları tarafından üretilmektedir. İmitasyon zincir bileklik modellerimizi gönül rahatlığıyla günlük hayatta kullanabilirsiniz. Altın kaplama zincir bileklik yüksek elektrik akımında gerçek 22 ayar altın ile kaplanmıştır. Bu nedenden dolayı 22 ayar altın kaplama zincir bileklik modellerimiz, havuz, deniz, çamaşır suyu, duş ve parfümden etkilenmez.

Altın kaplama zincir bileklik ve İmitasyon zincir bileklik modellerimizin fiyatlarını güncel olarak takip edebilmek için lütfen sitemize üye olmayı unutmayınız. Üye olmak için buraya tıklayınız

İmitasyon zincir bileklik hakkında daha fazla sorunuz veya aklınıza takılan herhangi bir konu için 0850 303 0445 numaralı whatsapp hattımızdan Altın kaplama zincir bileklik modellerimiz için 7/24 bizlere yazabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En yeni Altın kaplama zincir bileklik görmek için lütfen sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayınız

İnstagram: @ferizzofficial
Facebook: @ferizzoffical