TAŞSIZ BİLEKLİKLER

58 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor

İmitasyon taşsız bileklik modellerimize göz atmaktasınız. Bu kategoride imitasyon taşsız bileklik modellerine göz atarken aynı zamanda altın kaplama taşsız bileklik modellerimizin fiyatında hakim olacaksınız.

İmitasyon taşsız bileklik modellerimiz birebir kuyumcu ustaları tarafından yakılmaktadır. Altın kaplama taşsız bileklik modellerimiz çelik üzerine yüksek elektrik akımında 22 ayar gerçek altın ile kaplanıyor. Bu nedenle altın kaplama taşsız bileklik modellerimizi ve ayrıca imitasyon altın kaplama bileklik modellerimizi günlük kullanımda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İmitasyon taşsız bileklik ve Altın Kaplama Taşsız Bileklik modellerimizin fiyatlarını güncel olarak takip edebilmek için lütfen sitemize üye olmayı unutmayınız. Üye olmak için buraya tıklayınız

Altın kaplama taşsız bileklik hakkında daha fazla sorunuz veya aklınıza takılan herhangi bir konu için 0850 303 0445 numaralı whatsapp hattımızdan İmitasyon İmitasyon taşsız bileklik modellerimiz için 7/24 bizlere yazabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En yeni İmitasyon taşsız bileklik görmek için lütfen sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayınız

İnstagram: @ferizzofficial
Facebook: @ferizzoffical