Kolye Ucu

163 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor

İmitasyon Tuğralı Kolye uçları düğün takılarının vazgeçilmezleri arasında. Kadınların gözdesi olan tuğralı kolye uçları genellikle zirkon taşlı olmaktadır.
Türkiye’nin garantili altın kaplama takı firması olarak markamızın üretimi olan altın kaplama tuğra kolye modellerini bu kategoride sizler için topladık.

İmitasyon Tuğra Kolye uçlarında farklı figürlerde olabiliyor bunları şu şekilde sıralamak mümkün. Su damlası tuğra kolye, lale model tuğra kolye, yuvarlak tuğra kolye, çiçek model tuğralı kolye. Tüm modellerimizde zirkon taş kullanılmaktadır.

Altın Kaplama Tuğralı kolye modellerimizde kullanılan zirkon taşları genellikle yeşil veya beyaz olarak tercih edilmektedir. Taşlar tamamen el işçiliği ile gömme olarak yapılmaktadır. Kolay kolay taşlar düşme yapmaz. Yapıştırma değildir.

İmitasyon tuğralı kolye uçlarımız tamamen kuyumcu ustaları tarafından birebir altın modelleri olarak el işçiliği ile üretilmektedir. Kesinlikle kullanan kişi söylemediği sürece altın kaplama olduğu anlaşılmaz. Gönül rahatlığı ile düğün ve nişanlarda kullanabilirsiniz.

Genellikle Altın Kaplama Tuğralı Kolye uçlarımızı müşterilerimiz kendi düğün veya nişanlarında kullanmaktadır. Siz de düğününüzde maddi sıkıntılardan dolayı altın almak istemiyorsanız görüntü olarak bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

En çok sorulan sorulardan biri ise kararma konusunda olmaktadır. Buna bir açıklık getirecek olursak ürünlerimiz kararma yapmaz. Garanti belgelidir. Herhangi bir kararma şikayetinde ürünlerimizin koşulsuz değişimi yapılmaktadır.

Ürünlerimiz havuz, deniz, çamaşır suyu, duş ve parfümden etkilenmez. Gönül rahatlığı ile altın gibi kullanabilirsiniz. Ürün garanti belgesi ile beraber gönderilmektedir

Tüm kredi kartlarına 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay taksit imkanımız vardır. Tüm banka ve kredi kartlarınızla tek çekim ödeme yapabilir veya hesaba havale olarak ödeme kabul etmekteyiz.

Bizleri tercih ettiğiniz için FerizZ Ailesi olarak teşekkür ederiz. Sosyal medyalardan bizleri takip etmeyi unutmayınız

www.instagram.com/ferizzoffical
www.ferizz.com/ferizzoffical