HAKKIMIZDA

  Hikayemizin nasıl başladığınızı merak ettiğinizi biliyoruz. Neler yaptığımızı, bugüne kadar hangi noktalarda nasıl hizmet verdiğimiz ve markamızın güvenirliği hakkında kafanızda oluşan soru işaretleri olduğunu biliyoruz ve sizlere kendimizden bahsetmekten çok memnun olacağız.

    FerizZ Ailesi olarak Türkiye’nin ilk ve tek altın kaplama garantili takı markası olmaktan gurur duyuyoruz. Hikayemiz 2014 yılında Egede yazlık bir kasaba gece pazarında başladı. Markalaşma ve kurumsallaşma adımlarımızın ilki Edremit Kipa Avm’de atıldı. Bu noktada yaklaşık 4 yıl Balıkesirli müşterilerimize hizmet verdik. 2017 yılında Şuanda da merkezimiz olan FORUM MAGNESİA AVM’de hizmet vermeye başladık. Bu mağazamızı İzmir Çiği Kipa, İzmir West Park Avm, Torbalı Kipa Avm, Aydın Kipa Avm  ve Manisa Çarşı Mağazamız takip etti. Gelişen internet pazarı ile beraber ve Türkiye’de oluşan ekonomik sıkıntılardan dolayı.

 

    İlgimizi ve odak noktamızı Tüm Türkiye hizmet verebilmek ve markamızı büyültmek adına Online mağazamıza yönelttik. 2019’dan bu yana başta ferizz.com olmak üzere Amazon, Trendyol, Çiçeksepeti, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, PTT AVM üzerinden sizlerin güveni ve desteği ile on binlerce altın kaplama takıyı tüm Türkiye’ye gönderdik.

 

    ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ;
    Elbette bu kadarıyla yetinmiyoruz. Küçük bir kasabada gece pazarında başlayan bu hikayemizi Tüm dünyaya anlatmak istiyoruz ve bu yolda adımlarımız Amazon ve Aliexpress iş ortaklıklarıyla atmaktayız. Çok yakında Amazon ve Aliexpress mağazalarımız ile yurtdışı online sitemiz yayınlanacaktır.
Sizlerin yorumları ve görüşleri bizler için altın değerinde.

Bizlere dilediğiniz zaman
0850 303 0445 Numaralı WhatsApp hattından mesaj atabilir,
[email protected] Email adresimize yazabilirsiniz.