Altın Kaplama ve İmitasyon Ajda Bilezik Modelleri

Tarih: 04.07.2024 12:15
Altın Kaplama ve İmitasyon Ajda Bilezik Modelleri

Ferizz İmitasyon Bilezik kategorisinde yer alan Ajda Bilezikler, zarif tasarımları ve kaliteli işçiliği ile dikkat çeker. Bu kategoride, düğün, nişan gibi özel günlerde kullanılabilecek, gerçeğinden ayırt edilemeyen imitasyon ajda bilezik modelleri bulunmaktadır. Altın kaplama ajda bilezik seçenekleri, 22 ayar altın tozu ile kaplanarak üretilir ve uzun ömürlüdür.

İmitasyon ajda bilezikİmitasyon ajda bilezik modellerimiz, kuyumcu ustaları tarafından özenle işlenmiştir ve 2 mikron kalınlığında altın kaplama ile korunmuştur. Bu bilezikler, sosyal etkinliklerde, özel günlerde veya günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilir.

Ajda bileziklerin en büyük avantajı, ekonomik olması ve gerçeğinden ayırt edilememesidir. İmitasyon ajda bilezik modelleri, özellikle gerçeğini satmak zorunda kalan ve yerine geçici bir çözüm arayan müşterilerimiz için idealdir.

altın kaplama ajda bilezikFerizz olarak, tüm Türkiye’ye hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunmaktayız. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerde hızlı teslimat avantajımız bulunmaktadır. Ayrıca, n11, Hepsiburada ve Çiçeksepeti mağazalarımızdan da güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Yükleniyor...