TAŞLI BİLEKLİKLER

115 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor

Altın Kaplama Taşlı bileklik modellerimize göz atmaktasınız. Bu kategoride imitasyon taşlı bileklik modellerimize göz atarken aynı zamanda altın kaplama taşlı bileklik modellerimizin fiyatlarına da hakim olacaksınız.

Altın Kaplama Taşlı bileklik modellerimiz birebir kuyumcu ustaları tarafından üretilmiştir. İmitasyon taşlı bileklik modellerimizi gönül rahatlığıyla günlük hayatta kullanabilirsiniz. Nazar boncuklu imitasyon bilekliklilerimiz yüksek elektrik akımında gerçek 22 ayar altın ile kaplanmıştır. Bu nedenden dolayı 22 ayar altın kaplama taşlı bileklik modellerimiz, havuz, deniz, çamaşır suyu, duş ve parfümden etkilenmez.

Altın Kaplama Taşlı bileklik ve İmitasyon taşlı bileklik modellerimizin fiyatlarını güncel olarak takip edebilmek için lütfen sitemize üye olmayı unutmayınız. Üye olmak için buraya tıklayınız

İmitasyon taşlı bileklik hakkında daha fazla sorunuz veya aklınıza takılan herhangi bir konu için 0850 303 0445 numaralı whatsapp hattımızdan İAltın Kaplama Taşlı bileklik modellerimiz için 7/24 bizlere yazabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

En yeni Altın Kaplama Taşlı bileklik görmek için lütfen sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayınız

İnstagram: @ferizzofficial
Facebook: @ferizzoffical