190 sonuçtan 1-56 arası gösteriliyor


Çelik üzerine Altın Kaplama Kolye son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlandı. Şüphesiz ki bu durumun başlıca sebeplerinden Altın Kaplama çelik kolyeler suya temasta renk atmıyor. Hatta ve hatta FerizZ'den alınan altın kaplama çelik bayan kolyelerle gönül rahatlığı ile havuza girebilir, denize girebilirsiniz, parfüm sıkabilirsiniz. Kararma olmayacaktır. Garanti Belgelidir. Altın Görünümlü Sonsuzluk Kolye modellerimiz mevcuttur. Sonsuzluk kolye iki kişi arasında ki aşkın sadakatin ve saygının sonsuza kadar devam edeceğini simgeler. Bu yüzden eşinize, sevgilinize hediye olarak alınabilir. Sadakatin ve saygının sonsuzluğunu simgelediğinden dolayı arkadaşlarınıza alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biride olabilir.  İmitasyon Yusufçuk kolye çok derin ve aşk dolu bir anlama sahiptir. Yusufçuk Kolye aşkın ve tek eşliliğin simgesidir. Yusufçuklar çiftleştikten sonra erkek yusufçuk yaşamını yitirir yani tek eşlidir. Yusufçuk kolyesine yüklenilen anlamın temelinde bu olay yatmaktadır. Erkek müşterilerimiz genellikle bu anlamdan dolayı eşlerine altın kaplama yusufçuk kolye.  Bu yılın en trend kolyesi kuşkusuz ki altın kaplama nazar boncuklu kolye. Yüzyıllardır süre gelen kültürümüzün bir parçası olarak nazar boncuğu hayatımızın her tarafında karşımıza çıkmaktadır ki bu yüzden takı tasarımcılarının da dikkati nazar boncuklu kolyelere yoğunlaşmıştır.  Nazar boncuğu kolyelerimize buradan göz atabilirsiniz. Siparişleriniz Özel FerizZ kutusunda gönderilmektedir. Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Kargonun alıcıya teslim süresi 1-3 iş günü olmaktadır. Siparişleriniz Manisa Forum Magnesia Avm'de bulunan merkez FerizZ şubemizden yapıldığı için İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, İzmir gibi büyük şehirlere ertesi gün teslimat yapılmaktadır.  Tüm kredi kartlarına 3 ay, 6 ay, 9 ay, ve 12 ay taksit imkanımızdan yararlanabilirsiniz Sizler de altın kaplama kolye arıyorsanız tamda aradığınızı bulacağız yerdesiniz. Şimdi den keyifli alışverişler dileriz 
Çelik üzerine Altın Kaplama Kolye son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlandı. Şüphesiz ki bu durumun başlıca sebeplerinden Altın Kaplama çelik kolyeler suya temasta renk atmıyor. Hatta ve hatta FerizZ’den alınan altın kaplama çelik bayan kolyelerle gönül rahatlığı ile havuza girebilir, denize girebilirsiniz, parfüm sıkabilirsiniz. Kararma olmayacaktır. Garanti Belgelidir.
Altın Görünümlü Sonsuzluk Kolye modellerimiz mevcuttur. Sonsuzluk kolye iki kişi arasında ki aşkın sadakatin ve saygının sonsuza kadar devam edeceğini simgeler. Bu yüzden eşinize, sevgilinize hediye olarak alınabilir. Sadakatin ve saygının sonsuzluğunu simgelediğinden dolayı arkadaşlarınıza alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden biride olabilir.
İmitasyon Yusufçuk kolye çok derin ve aşk dolu bir anlama sahiptir. Yusufçuk Kolye aşkın ve tek eşliliğin simgesidir. Yusufçuklar çiftleştikten sonra erkek yusufçuk yaşamını yitirir yani tek eşlidir. Yusufçuk kolyesine yüklenilen anlamın temelinde bu olay yatmaktadır. Erkek müşterilerimiz genellikle bu anlamdan dolayı eşlerine altın kaplama yusufçuk kolye.
Bu yılın en trend kolyesi kuşkusuz ki altın kaplama nazar boncuklu kolye. Yüzyıllardır süre gelen kültürümüzün bir parçası olarak nazar boncuğu hayatımızın her tarafında karşımıza çıkmaktadır ki bu yüzden takı tasarımcılarının da dikkati nazar boncuklu kolyelere yoğunlaşmıştır.  Nazar boncuğu kolyelerimize buradan göz atabilirsiniz.
Siparişleriniz Özel FerizZ kutusunda gönderilmektedir. Saat 14.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Kargonun alıcıya teslim süresi 1-3 iş günü olmaktadır. Siparişleriniz Manisa Forum Magnesia Avm’de bulunan merkez FerizZ şubemizden yapıldığı için İstanbul, Bursa, Antalya, Adana, İzmir gibi büyük şehirlere ertesi gün teslimat yapılmaktadır.
Tüm kredi kartlarına 3 ay, 6 ay, 9 ay, ve 12 ay taksit imkanımızdan yararlanabilirsiniz
Sizler de altın kaplama kolye arıyorsanız tamda aradığınızı bulacağız yerdesiniz. Şimdi den keyifli alışverişler dileriz