SIKÇA SORULAN SORULAR

    Ürünlerimizin kullanım alanı genelde gelin ve akrabaları, damat ve akrabaları tarafından ayrıca ürünlerimizin altın görünümünden dolayı özel davet ve yemeklerde kadınların gösteriş amaçlı kullanımlarından dolayı ürünlerimizin iadesi söz konusu değildir. Fakat ürün kargoda zarar görmüş ise iade yapılabilmektedir. Kargonuzu  kurye ile beraber açmanızı tavsiye ediyoruz. Zarar gören ürünün tutanağını kargo firması ve müşteri tarafından tutulmak zorunda. Kargoda zarar görmüş ürünlere tutulacak tutanak ve meydana gelen zarar müşteri sorumluluğundadır.                      

   Ürünlerimizin kullanım alanı genelde gelin ve akrabaları, damat ve akrabaları tarafından ayrıca ürünlerimizin altın görünümünden dolayı özel davet ve yemeklerde kadınların gösteriş amaçlı kullanımlarından dolayı değişimler, kargo teslim gününden sonraki ilk gün kargo firmasına değişim için teslim edilmek zorundadır. Keyfi olarak değişimlerde tüm kargo ücretleri müşteriye aittir. Fakat verilen siparişten farklı olarak bir ürün, beden veya ölçü gönderilmiş ise değişimde oluşacak tüm kargo ücretleri tarafımıza aittir.   

   Küpe deri altına nufüs etmektedir. Maalesef ki küpe siparişlerinde insan sağlığı acısından kesinlikle değişim veya iade yapılmamaktadır. Tüm küpelerimiz kişiye özeldir. Daha önce kullanılmamış paketi açılmamıştır.                                 

   Altın kaplama ürünlerimiz havuz, deniz, çamaşır suyu, duş, parfüm vb maddelerden etkilenmez. Kararma Yapmaz. Gönül rahatlığı ile gündelik hayatta kullanabilirsiniz. Garanti Belgelidir.

  Altın kaplama ürünlerimiz kuyumcu ustaları tarafından el işçiliği ile üretilmektedir. 22 Ayar renktir. Bu yüzden kesinlikle altın olmadığı sarrafa götürülmediği sürece anlaşılmayacaktır.

   Ürünü aynı gün içinde bize geri göndermeniz yeterli olacaktır. Keyfi gönderimlerde aynı ürün alıcı ödemeli şeklinde tekrar geri yollanır. Hatalı ürün tespit edildiği takdirde ürün birebir değiştirilecektir veya ürün değerinde kupon kodu tanımlanacaktır ve kargo bedeli tarafımıza ait olacaktır.

   Yurt İçi Kargo çalışmaktayız fakat müşterilerimizin isteğine bağlı diğer kargolardan da çıkış yapılmaktadır.
    Gün içinde Saat 14.00’dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir ve kargo süreci 2-3 gündür.