FerizZ İmitasyon Bileklik Altın Kaplama Arpa Bileklik BLK-170

465,00

 • 2 Mikron Altın Kaplama
 • Kararma Yapmaz Garanti Belgeli
 • Kuyumcu Ustaları Tarafından Üretildi
 • 22 Ayar Rengi
 • Altın Kaplama Arpa Bileklik modelimiz, bileklik  modellerimiz arasından en çok tercih edilenleri arasında olup. Birebir kuyumcu işçiliği ile üretilmiştir. Yüksek elektrik akımı ile 2 mikron gerçek altın kaplama yapılmıştır. Çelik üzerine yapılan altın kaplamadan dolayı kararmaya karşı garanti belgelidir. Günlük kullanıma, duşa, parfüme, denize, ve havuza karşı dayanıklıdır, renk değişimi yapmaz. Daha fazla altın kaplama bileklik  modellerimiz görmek için tıklayınız. 

  Müşterilerimiz genelde Altın Kaplama Arpa Bileklik modelimizi, günlük hayatta kullanmak için tercih etmektedir. Erkek müşterilerimiz içinde Altın Kaplama Arpa Bileklik vazgeçilmez hediyelerden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

  Kararma – Birebir Altın Görünüm – Garanti Süreci

  Ürünlerimiz kesinlikle kararma ve beyazlama yapmaz. Günlük hayatta gerçek altın takılarınızı  nasıl kullanıyorsanız. FerizZ Markalı takılarınızı da aynı şekilde kullanabilirsiniz. Çok sorulan bir soruya daha açıklık getirmek isteriz. Ya kararırsa? Tekrardan belirtmek isteriz ki ürünlerimiz kararma yapmaz varsayalım ki karardı. Ürünün garantilidir. Üründe ezilme kırılma vs. olmadığı taktirde oluşan herhangi bir kararmada koşulsuz değişim yapılır. Ürünlerimiz kuyumcu ustaları tarafından el işçiliği ile üretilmektedir. Lütfen ürünlerimizi bijuteri ürünlerle karıştırmayınız. Bijuteri ürünlerde kesinlikle 22 ayar renk tutturulamaz ve gerçek olmadığı anlaşılır.

  Aradığınız Modeli Bulamadınız Mı?

  Aradığınız modeli bulamadıysanız veya özel desenli bilezik yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz whatsapp hattımız 0850 303 0445

  Ödeme Süreci

  Ödemelerinizi tüm kredi veya banka kartları ile 3d Korumalı şekilde online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tüm kredi kartlarına 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kart kullanmayan veya kartları internet alışverişine kapalı müşterilerimiz ödemelerini banka havalesi olarak yapabilirler.

  Kargo Süreci

  Saat 14.00′ a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Siparişleriniz Manisa da bulunan Merkez Şubemiz olan Forum Magnesia Avm Şubemizden yapılmaktadır. Bu nedenden dolayı kargoya verilen ürünün teslimat süresi manisa ve çevre illeri ile beraber Ankara, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Eskişehir gibi Manisa’ya uzaklığı 600 Km ve daha az mesafe de olan illere ertesi gün teslim edilmektedir.

  Bizleri Sosyal medyalarımızdan takip edebilirsiniz
  www.instagram.com/ferizzoffical 
  www.facebook.com/ferizzoffical/

  Mağazalarımız

  Manisa Forum Magnesia AVM Şubemiz

  prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

  Manisa Çarşı Şubemiz

  prapazar.com pazaryeri woocommerce entegrasyonu

Stokta yok