Altın Kaplama Kararır Mı?

Altın Kaplama Kararmayan Takılar 

Bugün kü yazımızın ana başlığı altın kaplama kararır mı? Müşterilerimizden aldığımız sorulardan yola çıkarak satışını yaptığımız takıların kararmadığı ile ilgili olan bu yazımıza hoş geldiniz öncelikle keyifli okumalar diliyoruz. Genellikle aldığımız sorular;

  • Altın Kaplama Karar Mı?
  • Ürünleriniz Gümüş Mü?
  • Altın Suyuna Batırılmış Gümüş Takılar Kararır Mı?
  • Altın Kaplama Takılarınız Garantili Mi? Günlük Kullanıma Uygun Mu?

Son zamanlarda altın fiyatlarının yükselmesiyle beraber insanlar genellikle altın kaplama takıları tercih etmeye başlıyor. Fakat bijuteri ve çelik takılar arasındaki farklar genellikle altın kaplama takı kullananlar tarafından ilk seferde anlaşılmadığı için bijuteri altın suyuna batırılmış olarak tabir edilen takılar bir süre sonra kararmaya yol açıyor. Türkiye’nin Garantili Altın Kaplama Takı Markası olarak çıktığımız bu yolda ürünlerimizin kararmadığını günlük kullanıma uygun olduğunu altın gibi kullanılabileceğini her seferinde müşterilerimize yeniden ve yeniden anlatmaktayız. Ürünlerimiz kesinlikle bijuteri değildir. Çelik üzerine mikron kaplama yapıldığı için uzun ömürlü olup kararmaya karşı FerizZ tarafından garanti altındadır.

Altın Kaplama kararır mı? Sorusuna FerizZ markası olarak cevabımız biz yapıyorsak hayır olacaktır 🙂

Farklı bir tabirle çelik üzerine altın kaplama takılarımızdan tercih ettiğinizde ödemiş olduğunuz ücret FerizZ tarafından garanti kapsamındadır. Herhangi bir kararma ve beyazlama olduğu sürece altın kaplama bileklik, altın kaplama küpe, altın kaplama kolye ve diğer altın kaplama takılarımız birebir değişimi yapılmaktadır. Genellikle altın kaplama takılarımız, yeni evlenen çiftler, yeni nişanlanan çiftler, altınlarını bozdurmuş fakat altınlarının satıldığı fark edilmesini istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Buradan da anlayacağınız gibi 22 Ayar altın kaplama takılarımız kesinlikle gerçeğinde ayırt edilemez. Birebir altın görünümlüdür.

Altın Kaplama Kararmayan Garanti Belgeli Adana Burması

Altın Suyuna Batırılmış Gümüş Takılar Kararır Mı?

Gümüş doğası gereği oksitlenen ve kararan bir maden olduğundan gümüşe yapılan hiç bir kaplama modeli uzun Ömürlü olmamaktadır. Altın kaplama gümüş takılar 2 veya 3 kullanım sonrası, deniz, havuz, çamaşır suyu vb maddelere temasından sonra kararır. Hiç bir firma gümüş ürünlere kararmama garantisi veremez. Lütfen gümüş ürünlere kararmama garantisi veren firmalara güvenmeyiniz. Fakat bizim ürünlerimiz çelik üzerine altın kaplama olduğundan dolayı havuz, deniz, çamaşır suyu, duş, parfüm ve terden etkilenmez ki zaten kararmaya karşı garanti belgelidir.

Altın Kaplama Takılar Kararı Mı?

Eğer ki ürün pirinç yani bijuteri üzerine altın kaplama ise kararma yapar çoğu firma kesinlikle HAVUZ, DENİZ, ÇAMAŞIR SUYU, DUŞ, PARFÜME karşı garanti vermez. 2 yıl garantili olduğunu belirtirler ama neye karşı garantili olduğunu söylemezler bu firmaların pazarlama taktiğidir. Fakat FerizZ Markası olarak perakende satışımızın bulunduğu mağazalarımız da ve online mağazamızda altın kaplama takı modellerimizin garanti belgeli olarak satışını yapmaktayız. Normal altın takıları nasıl kullanıyorsanız bizim altın kaplama takılarımızda aynı şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir madde ile temasından kaçınmanız gerek yoktur!

Günlük kullanıma Uygun Mu?

Evet altın kaplama bilekliklerimizi bulaşık yıkarken, elinizi yıkarken, evinizi temizlerken kullanabilirsiniz. Detarjana temas edebilir. Altın Kaplama Küpe ve Altın Kaplama Kolyelerimize gönül rahatlığı ile parfüm ile temas ettirebilirsiniz. Duşa, denize, havuza girebilirsiniz.

Altın Kaplama Takılarımıza Göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Aklınıza takılan herhangi bir soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp destek hattımıza bağlanmak için hemen tıklayın 🙂

Sosyal medyalarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

https://www.instagram.com/ferizzoffical

https://www.facebook.com/ferizzoffical/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir