Gösterilen sonuç sayısı: 15

-20%
139,99
-19%

Altın Kaplama Burma Bilezik modelleri, son zamanlarda yeni evlenecek çiftler tarafından ve altın fiyatlarında ki artıştan dolayı gerçek bileziklerini bozduran kişiler tarafından çok tercih edilmeye başlandı.
İmitasyon burma bilezik modellerimiz birebir altın kaplama olarak kuyumcu ustaları tarafından altın atölyesinde üretilmektedir. Siz söylemediğiniz veya kuyumcuya götürülmediği sürece sahte altın adana burma bilezikler kesinlikle altın olmadığı başka kişiler tarafından anlaşılmayacaktır.

Ürünlerimiz kesinlikle kararma veya beyazlama yapmaz bijuteri üzerine lak kaplama burma bileziklerle karıştırmayınız. Ürünlerimize gerçek 2 mikron altın kaplama yapılmaktadır. Yüksek elektrik akımı ile yapılan kaplama kimyasal maddelere suya ve parfüme ürünü dayanıklı hale getirmektedir.

Hafta içi saat 14.00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Ürünlerimiz Manisa Forum Magnesia Avm’de bulanan merkez şubemizden kargolanmaktadır. Manisa çevre illere ve İstanbul, Bursa, Ankara, Antalya gibi Manisa iline uzaklığı 600 kmyi geçmeyen illere teslim süremiz 1 gündür. Cumartesi saat 11:00’dan sonra verilen tüm siparişler pazartesi günü kargoya teslim edilir

İmitasyon burma bilezikler çelik üzerine  kaplama yapılmaktadır. Sahte altın adana burma bilezik, sahte altın burma bilezik modelleri, altın kaplama adana burma bilezik, imitasyon 3lü adana burma bilezik, imitasyon kilitli adana burma bilezik, imitasyon antalya burma bilezik, imitasyon erzurum burma bilezik, altın kaplama adana burma kelepçe, en yeni altın kaplama 3lü adana burma bilezikler.